Konstruktsioonide projekteerimine

Hoonete ja rajatiste ehituskonstruktsioonide projekteerimise eesmärk on tagada tellija soovidest ja vajadustest lähtuv lahendus, mis oleks läbimõeldud, ratsionaalne, turvaline kasutada ning mis oleks nii ehitusperioodi kui ka ekspluatatsiooni vältel stabiilne ja püsiv. Ehituskonstruktsioonid peavad parimal võimalikul moel võimaldama arhitektidel kujundada hoone välis- ning siseilme vastavalt nende visioonile. Samuti peavad need toetama eriosade nutika ja mõistliku lahenduse väljatöötamist.

Ehituskonstruktsioonide projektide loomiseks kasutame Tekla Structures’i programmi, mis võimaldab hoomata terve hoone/rajatise kuju kolmemõõtmelisena. Ühtlasi lihtsustab see koostööd teiste projekti osapooltega. Programm kiirendab projekteerimise ja ehitamise protsessi ja aitab näha ette võimalikke kitsaskohti, millega saab tegeleda juba projekteerimise faasis.

Pakume oma teadmiste ja kogemuste põhjal ehituskonstruktsioonide projekte nii monoliitsest kui ka monteeritavast raudbetoonist, teras-, komposiit-, kivi- ja puitkonstruktsioonidest.

Aitame sind projektide koostamisega nii eel-, põhi- kui ka tööprojekti staadiumis ja vajadusel ka tootejooniste loomisel.

Kandideeri töökohale

Kandideeri praktikale

Võta meiega ühendust