Vabad töökohad

Meie inimesi ühendavad väärtused, milleks on julgus, koostöö ja areng. Tegutseme organiseeritult ja meis on uue põlvkonna initsiatiivikus ning ambitsioon. Usume, et koostöö teeb meid tugevamaks nii meeskonnana kui ka klientidele parima teenuse pakkumises. Meil töötavad nii kogenud kui ka noored diplomeeritud spetsialistid. Oleme alati teadlikult tegelenud oma valdkonnapõhise pädevuse tõstmisega.

Tule praktikale

Kasvav ettevõte tähendab arengut ja tõdemust, et kogemuste ja õppimishuvi najal liigume koos veelgi kõrgemale ning kaugemale, nii meeskonnana kui selle liikmena.

Projektibüroo raudvara on rikkalike kogemustega spetsialistid, kes panevad paika tööde põhisuunad ja teostavad ranget kvaliteedikontrolli. Ekspertide käe all töötavad ka noored suure teotahtega insenerid, kelle lennukad ideed aitavad üheks liita nii traditsioonilisi lahendusi kui innovatsiooni.

Miks liituda projektibürooga?​

Meie jaoks on oluline, et inimesel on huvi ja tahe teha oma tööd hästi, soov võtta vastutus ja panna kokkulepitud asjad õigel ajal toimima. Samal ajal tuleb mõista, et ühise tulemuse saavutamine sõltub meist kõigist.

Peame oluliseks arengut, seega on meie kogenud kolleegid alati valmis toetama noori ja võtma nii tööle kui praktikale tublisid ning teotahtelisi algajaid.

Toetame töötajaid erialakoolitustega ja võimaldame neile tööülesandeid ning projekte, mis õpetavad ja arendavad iseenesest. Anname alati endast parima ja kui eksime, siis õpime sellest ja teeme järgmine kord paremini.

Teeme koostööd ja tunnustame ühiseid saavutusi. Oleme tegusad, ambitsioonikad, sõbralikud ja koostöövalmid inimesed ning soovime, et meil kõigil oleks hea koos olla, et ühiseid eesmärke saavutada ja edu nautida. Meie meeskonnavaim kasvab ühisürituste kaudu ja kaasame töötajaid aruteludesse, et edendada ettevõtte arengut.

Kandideeri praktikale

Kandideeri töökohale

Võta meiega ühendust