Skip to content

Ettevõttest

Projekteerimise peatöövõtt koos arhitektuurse ja konstruktiivse osaga on meie pärusmaa, kus leiame kliendile kõige sobivama lahenduse. Meie missioon on luua inimeste jaoks paremat elukeskkonda: rakendame nutikaid ja silmapaistvaid lahendusi tulevaste hoonete kujundamisel.

Projekteerimine nõuab kogemusi, täpsust ning teotahet. Oleme oma meeskonna kokku liitnud just neid põhimõtteid silmas pidades. Suurte kogemustega spetsialistid on Projektibüroo raudvara, kes panevad paika tööde põhisuunad ning teostavad ranget kvaliteedikontrolli. Nende ekspertide käe all kasvavad noored suure teotahtega insenerid, kelle lennukad ideed aitavad üheks liita traditsioonilised lahendused ning innovaatilised ideed. Just kogenud tegijate asjatundlikkus, täpsus ja organiseeritus ning uue põlvkonna initsiatiivikus ja loovus moodustavad ettevõtte põhiväärtused. 

Projektibüroo töötajad on alati kursis valdkonda puudutavate viimaste õigusaktide ning regulatsioonidega. Ettevõttele väljastatud kvaliteedisertifikaatidega saad tutvuda siin.