Skip to content

Jõelähtme golfiklubi villade eskiisprojekt

Eramu põhineb lihtsal ühekorruselise mahuga ristkülikukujulisel põhiplaanil. Hoone on puitkonstruktsioonil, välisfassaadide viimistluses on kasutatud puitlaudist, puitlamelle ning klaasfassaadi süsteemi. Toonidest on kasutuses hele puitlaudis ning kontrasti annavad tumedad detailid. Valikuna on kasutuses fassaadilamellid, mis pakuvad varjestust privaatsematesse ruumidesse.

Eramu avaneb golfiraja suunas ning selle kõrgus on vastavalttõusev. Plaani lahendus on jaotatud eraldi tsoonideks - elamise ala, magamise ala ning pesemise ala. Magamise alas on kaks magamistuba: suurem magamistuba ning väiksem lapsetuba või külalistuba. Pesemisalas paikneb saun koos duširuumi ning eesruumiga, millelt terrassile minna. Esikust majja sisenedes avaneb vaade läbi maja golfirajale, edasi liikudes jõutakse elualasse. Eluala on paigutatud golfiraja poolsesse osasse ning jaotatud söögialaks ning eluruumi alaks. Nende vahel on klaasitud galerii ning terrassiala. Klaasfasaad annab võimaluse elutuba ja söögituba näiliselt ühendada tevikuks, kuid samal ajal klaasfassaad eraldab ruumid.

 

.tb_button {padding:1px;cursor:pointer;border-right: 1px solid #8b8b8b;border-left: 1px solid #FFF;border-bottom: 1px solid #fff;}.tb_button.hover {borer:2px outset #def; background-color: #f8f8f8 !important;}.ws_toolbar {z-index:100000} .ws_toolbar .ws_tb_btn {cursor:pointer;border:1px solid #555;padding:3px} .tb_highlight{background-color:yellow} .tb_hide {visibility:hidden} .ws_toolbar img {padding:2px;margin:0px}